Hieronder leest u mee over de ervaring van de heer B.G.:
Eind 2018 kreeg ik te maken met eetproblemen. Het werd steeds lastiger om te eten, ik voelde me steeds slechter. Na kort onderzoek werd het al snel duidelijk dat het goed mis was, ik bleek een lymfoom in mijn darm te hebben ontwikkeld. Gelukkig kwam er snel overleg van de oncoloog met specialistische behandelcentra door het land en kon ik beginnen met een cocktail aan geneesmiddelen met een mix aan doelgerichte therapie en chemotherapie. Toen de situatie na een paar dagen echt tot mij doordrong, raakte ik in een diepe put. Depressief. Na een zoektocht kwam hyperthermie toevallig op mijn pad, de behandeling sprak mij direct aan. Ik heb ook direct contact gezocht en kon snel terecht. Een eerste gesprek was snel ingepland. Er werd bijna 2 uur de tijd genomen om mij alles uit te leggen en om mijn vragen te beantwoorden. Alle vragen waar in het ziekenhuis geen tijd voor was, kreeg ik in het centrum beantwoord. Wat een verademing, alle tijd, ontspanning en deskundigheid. De week erna kon mijn behandeling met hyperthermie starten, daarbij werd vooral gekeken naar het schema van de chemo. Na de 2e kuur chemo die ik combineerde met hyperthermie was de tumor al bijna 40 % kleiner.
Toekomst
Ik heb in totaal 10 hyperthermie behandelingen gehad rondom de chemo, nu bijna 1,5 jaar later heb ik geen chemo en hyperthermie meer nodig. Er is niks meer te zien op de scan. Het was een zware traject voor mij. Veel dank voor alle goede zorgen en ondersteuning. Ik voelde dat ik niet alleen een goede behandeling kreeg, maar ook de begeleiding en adviezen waar ik verder mee kon.
Kanker heeft een gigantische impact op ons lichaam én op ons leven. Wat gebeurt er in je lichaam als je kanker hebt, hoe wordt kanker behandeld? Je leest het in dit blog.
Wanneer je graag in behandeling wilt in combinatie met hyperthermie, kan het zijn dat je je gehinderd voelt of bang bent dat je niet te behandelen bent. Lees hier of hyperthermie voor jou geschikt is.
Direct na dit bericht ben ik gaan zoeken naar extra behandelingen, en kwam al snel uit bij het hyperthermie centrum in Amsterdam. Lees hier meneer zijn ervaring.
Ik was daarom super blij dat Hyperthermie Centrum Amsterdam bleek te bestaan, en vooral ook dat ik ontzettend warm en met persoonlijke aandacht ontvangen werd. Het hele team is zo prettig, en heeft binnen de richtlijnen respect voor individuele behandelkeuzes.
- M. van H.
I fell I’ll with brain cancer (glioblastoma) in 2019 and had a recurrence in 2021. The doctors gave me months to live but treating myself like an athlete where every percentage counts I managed to turn my Diagnose around with the help of Vitamin C and Hyperthermia at the Centrum Hyperthermia. I am now cancer free and highly recommend them. I couldn’t be more grateful for everything they do!
- Mevrouw N.K.
Toen ben ik het internet gaan afzoeken naar andere behandelingswijzen en ik vond “hyperthermie”. De uitleg voor mij was “common sense” die is heel aanvaardbaar en logisch. De immunotherapie moet de kankercel zichtbaar maken voor het immuunsysteem en dat deed ze (in mijn geval toch) onvoldoende, het was zeker niet 100% efficiënt. Het was een soort rem op de groei van de kankercellen. Dus als hyperthermie de kankercel kan beschadigen en zichtbaar maken, zou dat zeker een hulp zijn voor de Kadcila. Voor mij absoluut het proberen waard.
- Mevrouw E.D.
Heeft u vragen?
In een lastige periode in uw leven kunnen de makkelijkste vragen als moeilijk ervaren worden. We hebben hiervoor veel gestelde vragen op een rijtje gezet.