Nu, zo ongeveer 25 jaar later, vinden we deze positieve berichten over de combinatie nog steeds terug. Bijvoorbeeld in het blad: Journal of Advanced Research. Conclusie is dat hyperthermie en intraveneuze toediening van vitamine C veilig en effectief is en goed getolereerd word.
Deze gerandomiseerde studie geeft aan dat kwaliteit van leven (QoL), progressie vrije- (PFS) en algemene overlevingsduur (OS) significant worden verbeterd als hyperthermie en vitamine C gecombineerd worden.
Linus Pauling (1901 – 1994), Nobelprijs winnaar, constateerde dat de meeste vitamines, in tegenstelling tot farmaca, niet toxisch zijn. Hij had het hierbij met name over vitamine C in hoge dosering. Het toedienen hiervan zou ziektes verminderen of zelfs voorkomen.
Het werkingsmechanisme wordt ook beschreven in het blad Cancer Cell via Cell Press (uitgever van meer dan 50 wetenschappelijke bladen) hier leest u verder over het onderzoek.
Direct na dit bericht ben ik gaan zoeken naar extra behandelingen, en kwam al snel uit bij het hyperthermie centrum in Amsterdam. Lees hier meneer zijn ervaring.
Na kort onderzoek werd het al snel duidelijk dat het goed mis was, ik bleek een lymfoom in mijn darm te hebben ontwikkeld. Lees hier meneer zijn ervaring.
Voor de tweede keer werd haar leven compleet overhoop gegooid door kanker. Gezien de ernst was duidelijk dat chemo nodig was en een ondersteunende behandeling.
I fell I’ll with brain cancer (glioblastoma) in 2019 and had a recurrence in 2021. The doctors gave me months to live but treating myself like an athlete where every percentage counts I managed to turn my Diagnose around with the help of Vitamin C and Hyperthermia at the Centrum Hyperthermia. I am now cancer free and highly recommend them. I couldn’t be more grateful for everything they do!
- Mevrouw N.K.
Toen ben ik het internet gaan afzoeken naar andere behandelingswijzen en ik vond “hyperthermie”. De uitleg voor mij was “common sense” die is heel aanvaardbaar en logisch. De immunotherapie moet de kankercel zichtbaar maken voor het immuunsysteem en dat deed ze (in mijn geval toch) onvoldoende, het was zeker niet 100% efficiënt. Het was een soort rem op de groei van de kankercellen. Dus als hyperthermie de kankercel kan beschadigen en zichtbaar maken, zou dat zeker een hulp zijn voor de Kadcila. Voor mij absoluut het proberen waard.
- Mevrouw E.D.
Bij toeval zijn er (ruim 20 jaar na de diagnose borstkanker) uitzaaiingen ontdekt in heup en ruggenwervel. De tumormarkers zijn door de reguliere behandeling in het ziekenhuis gezakt naar +/- 40. Dit is 2 jaar stabiel gebleven maar daarna gingen de tumormarkers weer stijgen. Het overstappen op andere medicatie zorgde niet voor een daling, de tumormarkers bleven stijgen. Scan gehad, klein plekje op de long.
- Mevrouw W.Z.
Heeft u vragen?
In een lastige periode in uw leven kunnen de makkelijkste vragen als moeilijk ervaren worden. We hebben hiervoor veel gestelde vragen op een rijtje gezet.